Пиколомини во „Мезанин“

Давид Ангелевски издаде прекрасен деби албум, вечерва e наш и Ваш гостин на 96 мегахерц. Stay tuned 😉

Емисијата е емитувана на 02 мај 2007 година, на Радио Равел.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *