Air во „Мезанин“

Вечерва во магазинот француските електронски херои, бендот Air, и нивниот нов албум Pocket symphony.

Емисијата е емитувана на 25 април 2007 година, на 96 ФМ:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *