Дамир Авдиќ во „Мезанин“

Музика од соседството, на чело со момакот од Тузла со словенечка адреса, Дамир Авдиќ. Жестоко!

Емисијата е емитувана на 28 јануари 2009 година, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *