Деби бендови во „Мезанин“

Звукот на новите дечки од музичката сцена + музики од бендови со актуелни концерти кај нас и во околината. И да, Пети Смит ни гостува во јули во Скопје, јеееееееееееееееееее 🙂

Емисијата е емитувана на 08 април 2009 година, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *