Новиот германски филм во „Филмополис“ 457

Новите остварувања од германската кинематографија новите актуелни документарни и целовечерни филмови во новото издание на магазинот.

Емисијата е емитувана на 14 октомври 2013 година, на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *