„Филмски град“, најава

Втората есеистичка книга „Филмски град“ ќе илезе за време на претстојниот Саем на книга во Скопје. Повелете промо материјал (постер и клип) изработени за таа цел 😉

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *