Ian Brown во „Мезанин“

Мистер мадафакин Јан Браун, екс-Стоун Роузис, во фокусот на вечерашната емисија.

Емисијата е емитувана на 31 октомври 2007, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *