Тошо Филиповски во „Мезанин“

Инетрвју со долгогодишниот проследувач на музиката на овие простори. Причина: „Гледај најгласно“, патувачка филмска ревија на музички документарци.

Емисијата е емитувана на 12 септември 2007 година, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *