34. ИФФК „Браќа Манаки“ во „Филмополис“ 454

Случувањата на 34 издание на Интернационалниот фестивал на филмска камера „Браќа Манаки“ во Битола во новото издание на филмскиот магазин на ТВ Телма.

Емисијата е емитувана на 23 септември 2013 година.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *