Стартот на 34. Браќа Манаки во „Филмополис“ 453

Отворањето на 34 издание на „Браќа Манаки“, годинашните лауреати + премиера на македонскиот филм „Соба со пијано“ во новото издание на магазинот.

Емисијата е емитувана на 16 септември 2013 година, на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *