4. Ехо фестивал во „Филмополис“ 459

Се’ за новото, четврто издание на фестивалот на планински филм од интервјуто со Александар Зарапчиев во новото издание на филмскиот магазин на ТВ Телма.

Емисијата е емитувана на 28 октомври 2013 година.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *