Најдоброто од 2007 во „Мезанин“

Драги слушатели, самиот наслов кажува се’ 🙂 Опуштете се и уживајте 😉

Емитувано на 09 јануари 2008 година, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *