Актуелни случувања од седмата уметност во „Филмополис“ 412

Тарантино, Китон, Вендерс… во ова издание на филмскиот магазин на ТВ Телма.

Емисијата е емитувана на 22.10.2012.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *