Агентот 007 во „Филмополис“ 413

Новото остварување со авантурите на Џејмс Бонд и еден куп други филмски актуелности во новото издание на магазинот на ТВ Телма.

Емисијата е емитувана на 29 октомври 2012 година.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *