Актуелни филмски остварувања во „Филмополис“ 417

Преглед на највозбудливите актуелни остварувања во седмата уметност во 417 издание на магазинот на ТВ Телма.

Емисијата е емитувана на 03 декември 2012 година.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *