Актуелни филмови во „Филмополис“ 490

Канските остварувања, но и други актуелни филмски наслови во новото издание на магазинот.

Емисијата е емитувана на 09 јуни 2014, на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *