Игор Иванов Изи во „Филмополис“ 178

Интервју со режисерот по повод премиерата на неговиот дебитантски филм „Превртено“.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *