Жилиет Бинош в Битола

Славната француска актерка како еден од лауреатите на 35. „Браќа Манаки“.

Прилогот е емитуван во вестите на ТВ Телма на 14 септември 2014 година, за време на летото додека „Филмополис“ паузира.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *