„Лембчоп“ во Мезанин

Новиот албум на хероите од Нешвил насловен „Damaged“, во целост, на задоволство на фановите на магазинот. Загревање со Тиндерстикс 😉

Емисијата е емитувана на 15 ноември 2006 година, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *