New order во „Мезанин“ 114

Беа Џој дивижн, па се претворија во Њу ордер, и повеќе ништо не беше исто. Манчестерските херои имаат нов албум, вечерва го преслушуваме во целост.

За музички задоволства, клик на следниот линк:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *