Пролетни скопски музички настани во „Мезанин“

Медли емисија со информации за случувањата на скопската концертна сцена, и секако, еден куп добри музики.

Емисијата е емитувана на 14 мај 2008, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *