Санденс 2013 во „Филмополис“ 425

Случувањата на најценетиот фестивал на независни филмови „Санденс“ во Парк сити, Јута во фокус на новото издание на филмскиот магазин “Филмополис“.

Емисијата е емитувана на 04 февруари 2013 година на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *