Од Тарковски до Гринавеј во „Филмополис“ 419

Емисија во која веројатно насловот објаснува се’ – лепеза од филмски содржини и во ова издание на магазинот 😉

Емисијата е емитувана на 17 декември 2012 година на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *