Празнично издание на „Филмополис“ 421

Новогодишните и Божиќните празници 2013 ги честитаме со специјално издание на магазинот во кое доминира квалитетната филмска музика. Уживајте 😉

Емисијата е емитувана на 07 јануари 2013 година на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *