12. Cinedays во „Филмополис“ 462

Дванаесеттото издание на скопскиот филмски фестивал во новото издание на магазинот.

Емисијата е емитувана на 18 ноември 2013, на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *