Актуелни наслови на познати филмски имиња во „Филмополис“ 461

Сталоне-Шварценегер, Џеки Чен, Роберт Родригез, Харисон Форд, браќата Коен, Џад Ло, браќата Вачовски… во главните ролји во новото издание на магазинот.

Емисијата е емитувана на 11 ноември 2013, на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *