59. Берлинале во „Филмополис“ 241

Случувањата на новото Берлинале во целост во вечерашниот магазин на ТВ Телма.

Емисијата на следниот линк:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *