71. Мостра – во живо

Јавување во живо од 71 издание на Венециската Мостра.

Прилогот е емитуван во вестите на ТВ Телма на 31 август 2014 година, за време на летото додека „Филмополис“ паузира.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *