American music club во „Мезанин“

Феноменалниот Марк Ајцел и пријателите од Сан Франциско, Ју-Ес-Еј, со нов материјал. Stay tuned 😉

Емисијата е емитувана на 22 октомври 2008, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *