Беи д фиш во „Мезанин“

Во меѓупросторот на Радио Равел, конечно, по многу музицирање во живо, деби албумот „Look up“ на Беи д фиш. Гостин: Огнен Анастасовски. И генерално, македонско издание на магазинот.

Емисијата е емитувана во етерот на 14 февруари 2007 година, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *