Beirut во „Мезанин“

Вечерва прекрасно издание со музиката на американскиот инди-фолк бенд „Бејрут“.

Емисијата е емитувана на 04 февруари 2009 година, на 96 ФМ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *