Европските филмски награди во „Филмополис“ 53

Најдоброто од стариот континент годинава на настан во Барселона + останати актуелни филмски содржини во новото издание на магазинот на ТВ Телма.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *