John Spencer Blues Explosion во „Мезанин“ 108

Современите њујоршки блуз херои во вечерашниот блуууууз Мезанин. Бидете подготвени за добро шоу!

Емисијата на следниот линк:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *