Кан + Манаки + Митриќески во „Филмополис“ 440

Случувањата на филмските фестивали во Кан и Битола + прес конференција по повод новиот филм на Антонио Митриќески „Деца на сонцето“.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *