Милчо Манчевски во „Филмополис“ 181

За актуелниот „Сенки“, надолго и нашироко со сценаристот и режисер Милчо Манчевски во вечерашниот филмски магазин на ТВ Телма.

Клик на линкот за комплетната емисија:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *