Nick Cave & The Bad Seeds во „Мезанин“ 95

Мистер мадрфакин мјузик Гад со неговата дружина има нов албум, и тоа двоен! Дами и господа, време е за прослава!!!

Комплетното задоволство, на следниот линк:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *