75 роденден на Бетмен на „КомиКон“

Еден од омилените суперхерои слави роденден на новото издание на светски популарниот „КомиКон“ фестивал.

Прилогот е емитуван во вестите на ТВ Телма на 03 август 2014 година, за време на летото додека „Филмополис“ паузира.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *