Скарлет Јохансон и битолското лоби во „Мезанин“

Освен што е многу привлечна, таа знае и да одлично да пее. Скарлетка вечерва им парира на Битолчаните „Фолтин“ и „Три минути на дождот“. Лудило!!!

Емисијата е емитувана на 18 јуни 2008, на 96 ФМ.

ож

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *